En çok kullanılan internet tarayıcıları hangileridir?

.

En çok kullanılan internet tarayıcıları hangileridir?


Mozilla Firefox 

Mozilla Firefox, Mozilla tarafından 2002 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Mozilla tarayıcının Windows , MacOS , İOS . Linux , Android sürümleri bulunmaktadır.

Microsoft Edge

Edge browser, Microsoft tarafından 2016 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Edgee tarayıcının Windows , MacOS , İOS . Linux , Android sürümleri bulunmaktadır.

Opera

Opera browser , Opera tarafından 1995 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Opera tarayıcının Windows , MacOS , İOS . Linux , Android sürümleri bulunmaktadır.

Yandex

Yandex browser, Yandex tarafından 2012 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Yandex tarayıcının Windows , MacOS , İOS . Linux , Android sürümleri bulunmaktadır.

Safari

Safari browser, Apple tarafından 2003 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Safari tarayıcının  MacOS , İOS sürümleri bulunmaktadır.

Vivaldi

Vivaldi tarayıcı, 2015 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Vivaldi tarayıcının Windows Android sürümleri bulunmaktadır.

Google Chrome

Chrome, Google tarafından 2008 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Chrome tarayıcının Windows , MacOS , İOS . Linux , Android sürümleri bulunmaktadır.

İnternet Explorer 

Explorer, Microsoft tarafından 1995 yılında geliştirilmiş olan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. 
etiketler
En çok kullanılan internet tarayıcıları,
İnternet tarayıcıları,
Tarayıcı,

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR DMCA.com Protection Status